Leto v alpskom vysokohorskom stredisku Nassfeld

Užite si leto v Nassfelde – v jednom z najkrajších a najslnečnejších rakúskych alpských stredísk.

Každý kto sem príde, vie, prečo sa sem chce znova vrátiť: veľa slnka, nádherná príroda, prekrásne panorámy, množstvo aktivít, z ktorých si každý vie vybrať tie, ktoré mu vyhovujú.

Ubytujte sa u nás v našich v apartmánoch v nadmorskej výške 1500m. Vychutnajte si krásny výhľad z terasy a vynikajúci východiskový bod pre turistiku, horskú cyklistiku a prechádzky. Vyhnite sa neznesiteľným letným horúčavám, vyspite sa v príjemnom čerstvom vzduchu. Ponúkame vám ubytovanie v:

Apartmánovom dome Bergblick – nachádza sa v nadmorskej výške 1500m. Je to príjemný, útulný a udržiavaný partmánový dom aj s výťahom.

Apartmánovom dome Lux – nachádza sa cca 250m od domu Bergblick. Je to nový a moderný apartmánový dom s veľkými terasami, podzemnou garážou a výťahom.

K ubytovaniu vám poskytneme zdarma Nassfeld +Card ktorá vám umožní množstvo výhod a zážitkov (napríklad bezplatné využívanie sedačiek, lanovky ako aj vstupu k jazeru) .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nech sa páči vyberte si:

  • Zaparkujte na vyhradenom mieste parkoviska 20m od apartmánového domu bergblick, alebo v v podzemnej garáži  apartmánového domu Lux a pre donesenie vecí k bytu využite výťah.
  • Využite výbornú polohu apartmánov pre turistiku a prechádzky
  • Využite po dni plnom aktivít infrasaunu  – v apartmáne Lux 16 ju máte priamo v priestrannej kúpeľniv apartmánoch Bergblick je infrasauna a posilňovňa k dispozícii pre oba apartmány.
  • Doprajte si všetko potrebné pre oddych, spánok, prípravu jedla, hygienické potreby, čo Vám priestranné a moderne zariadené apartmány poskytnú.
  • Využite terasu s posedením a krásnym výhľadom na okolité hory.